SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Pyšná

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Pyšná. Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte kofolu či smažený sýr.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 66%.

Čtěte také: Pyšná - to pravé místo pro rekreaci

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C