SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Snowpark Čihalka – Olešnice

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Snowpark Čihalka – Olešnice. Areál se nachází v Orlických horách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Olešnice v O.h..

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 69%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C