SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Karlov - Čertova hora se zajet určitě vyplatí

Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Karlov - Čertova hora je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách.

V areálu se nachází jeden vlek. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum v Bruntále. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 64%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Nechcete se s tím smířit? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C