SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Padák Příbram - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Padák Příbram a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší hamburger a česnečku.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Určitě navštivte Zámek Hořovice , který se nachází pouze 20km daleko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 57%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C