SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Herlíkovice - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Herlíkovice. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především dvojici sedačkových lanovek. Dále můžete využít čtveřici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete smažený sýr nebo česnečku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus. Středisko sousedí s Benecko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 72% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C