SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Búřov - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Ski areál Búřov pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Vsetín a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu a gulášek. Do areálu můžete jet také skibusem.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Fojtství.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 67%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C