SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Kvalita od českých výrobců sportovního oblečení

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Potřebujete poradit? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Zapomeňte na promočené šponovky, šusťáky, pletené svetry a mokrá záda. Stále však platí zlaté pravidlo vrstvení.

Jedna kvalitní věc je lepší než tři nekvalitní - to je heslo dnešní doby a dnešních nákupů. A dodržení tohoto pravidla se velmi viditelně odrazí na velikosti našich zavazadel. Pořiďte si i vyhřívané rukavice - jsou vyráběny jak v prstovém provedení, tak i jako palčáky. Krk ochrání termo nákrčník a hlavu kukla.

Sportovní oblečení nové generace je prodyšné – a přesto je člověk dokonale chráněn před větrem. Možnosti kombinací nejrůznějších vysocefunkčních materiálů při výrobě sportovního oblečení jsou dnes nekonečné. V oblečení budete chráněni, i když teploty klesnou hluboko pod bod mrazu. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Teflonový zátěr zvyšuje odolnost oblečení před promoknutím. Nebojte se trochu připlatit – investice do kvality se Vám v mrazivých (nebo naopak deštivých) lednových dnech určitě vyplatí.

Dnešní materiály se nešpiní a jsou odolné i proti oděru. Při praní používejte prostředky speciálně vyvinuté pro voděodolné oblečení. Sušení by mělo probíhat pozvolně.

Vůbec neuvažujte o možnosti vyrazit na hory bez kvalitní lyžařské nebo snowboardové přilby – nebojte se, nebudete v ní na sjezdovce jediní – lyžařská helma se dnes již opravdu stala samozřejmostí!!! Velmi příjemně by Vás překvapila i přiléhavost a anatomický tvar dnešních chráničů páteře. Snowboardisté, kteří vyhledávají terén mimo vyznačené sjezdovky si mohou zakoupit i oblečení se zabudovaným systémem na vyhledávání osob zasypaných lavinou.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C