SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kocourov

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Kocourov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete bramboráčky nebo horkou čokoládu.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Dr. Hostaše .

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Je vidět, že provozovatel se snaží. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 61%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C