SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Lipno - Kramolín - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Lipno - Kramolín a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především trojici sedačkových lanovek. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 4x denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete kofolu či smažák. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 60% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C