SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Malenovice - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Malenovice je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete hamburger a bramboračku.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Frenštát pod Radhoštěm.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Je vidět, že provozovatel se snaží. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 66%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C