SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Skalka se zajet určitě vyplatí

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Ski areál Skalka. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti poblíž města Kopřivnice a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nouze nebude.

V areálu najdete trojici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Smůla, zde jej nehledejte. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. zelňačku či hamburger.

Provozovatele areálu musíme pochválit. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Kvalita zázemí je nadstandartní. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Čtěte také: Ski areál Skalka - pro rodiny s dětmi téměř ideální Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C