SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Svoboda nad Úpou se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Svoboda nad Úpou a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete trojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. česnečku nebo bramboračku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 69%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C