SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Železná Ruda - Samoty - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Železná Ruda - Samoty a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Svah je upravován dle potřeby. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte točené pivo nebo smažák.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 56%.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Do ski areálu Železná Ruda - Samoty se zajet určitě vyplatí Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C