SKI AREÁL KOZÍ PLÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Ski areál Jimramov

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Jimramov!

Zimní středisko Pyšná

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Pyšná.

Do ski areálu Janovičky u Broumova se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Janovičky u Broumova.

Ski areál Horní Údolí

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Horní Údolí!

Alšovka Měděnec - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Alšovka Měděnec a užijte si zimní radovánky naplno!

Rališka - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Rališka!

Herlíkovice - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Herlíkovice.

Padák Příbram - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Padák Příbram a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Karlov - Čertova hora se zajet určitě vyplatí

Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Karlov - Čertova hora je pro vás to pravé.

Zimní středisko Snowpark Čihalka – Olešnice

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Snowpark Čihalka – Olešnice.

Francouzská střediska vedou

Zima přichází mílovými kroky. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Kam ale v zimě vyrazit? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Kraslice - Krajka - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Kraslice - Krajka a užijte si zimní radovánky naplno!

Příprava na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se těmto problémům vyvarovat? Obětujte 2 minuty a přečtěte si následující odstavce.

Zimní středisko Kocianka

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Kocianka je pro vás to pravé.

Železná Ruda - Samoty - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Železná Ruda - Samoty a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Svoboda nad Úpou se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Svoboda nad Úpou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Skalka se zajet určitě vyplatí

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Skalka.

Malenovice - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Malenovice je pro vás to pravé.

Areál Sádek Capartice ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Sádek Capartice.

Ski areál Český Jiřetín

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Český Jiřetín.

Ski areál Morávka Sviňorky

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Zkuste středisko Morávka Sviňorky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Lipno - Kramolín - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Lipno - Kramolín a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Kocourov

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Kocourov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kvalita od českých výrobců sportovního oblečení

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Potřebujete poradit? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Ski areál Búřov - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Búřov pro vás jistě bude to pravé.

Báječná dovolená na Třeboňsku

Třeboňsko je výjimečnou krajinou, velice rozmanitou a bohatou na zážitky z turistiky, nebo z cyklistických výletů. Představuje ideální místo pro víkendové pobyty i pro klasickou vícedenní dovolenou, kterou můžete trávit v hotelu či penzionu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

Cykloturisté často míří do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místo, které mnozí turisté, cyklisté a vodáci považují za výchozí bod pro cestování v Jižních Čechách – na Třeboňsku. V této oblasti na Vás čeká tolik krásných míst, že se sem rádi jistě budete vracet. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Veselsko je cyklostezkami doslova protkáno a námětů pro výlet je to opravdu mnoho. Chtěli bychom Vám touto cestou nabídnout některé cyklostezky, co za shlédnutí určitě stojí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 3.7.

°C
°C
Pondělí
4.7.2022

°C
°C
Úterý
5.7.2022

°C
°C
Středa
6.7.2022

°C
°C